instagram

Ale przecież to są debile

Jak pomyślisz, dlaczego ja się głupotą brzydzę to na pocieszenie opowiem Tobie historie o polskiej policji, jeszcze z czasów kiedy paliłem papierosy. Historia zaczyna się tak: “wtem! oddział szturmowy” Na szczęście zauważyli ze właściwie to nie będę stawiał oporu. Na szczęście jadłem kotleta. No wiec

Siedzimy sobie z kolega, jemy sobie kotleta, a tu mamy sobie przerywać jakimś oddziałem szturmowym, na czarno panowie poubierani to naprawdę przechodzi ochota na jedzenie… – “A bo my dostaliśmy zgłoszenie od kobiety która Pan przed chwila dusił.” – “Dusił?” Hmmm…. Zamiast się siłować, pewnie zorientowali się “po wyglądzie” z kim mają do czynienia to rozpoczęła się rozmowa, bo ja tu jestem z kolega i z tego co wiem to od rana sobie tak wspólnie, aż do tego kotleta i ani ja, ani kolega sobie nie przypominamy.

Ktorys, pewnie po jakiś studiach, może nawet dobrych – zorientował się ze kobieta dzwoniła z budynku, a tu wszyscy mówią ze my w tym budynku w ogole nie byliśmy. To jak to możliwe? Dwie godziny później sprawa sie wyjasnila, ze kobieta zadzwoniła po policję, bo jej pod domem papierosa palilem, a ona na pietrze miala otwarte okno i sobie tam siedziała jak zaczęła się tym dymem dusic 🙂

… Jaki bylem wkurwiony, a tego co mi kazał wstać od tego kotleta to potem mówiłem ze ma przyjechać i mi obiad kupić. Przyjechali dwa tygodnie później, przeprosili w restauracji, bo napisałem pismo ze stanowczo domagam się w tej sytuacji od policji przeprosin w restauracji oraz domagam się kotleta! … na przeprosinach tez z kolega bylem bo wiedzieliśmy jacy to debile i chciałem żeby cala historia od początku do ostatniego kotleta odbyła się przy świadku.

Dramat tego kraju polega na tym że marnuje się tonę zasobów na głupoty takie, że nawet w komedii w kinie byłyby zwyczajnie żałosne. Tym gorzej, że debile chodzą po ulicach, bo więzienia pełne cwaniaków, a przecież skoro wszystkich w więzieniach nie pomieścimy, to powinno być przecież na odwrót. Dla normalnego człowieka tacy debile są bardziej niebezpieczni, aniżeli dowolni drobni cwaniacy.

Wtedy wyjaśnienie tego do kości wydała się jak strata czasu po prostu, chociaz dostalem to co chcialem. Dzisiaj sadze ze nie wiem, moze trzeba by isc po wiecej, a moze do dzisiaj bym sie z tym palowal gdyby nie to że wtedy totalnie całą tą sytuację wysmialem.