instagram

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne to nadal najgorszy sposób na tworzenie czegokolwiek. Zresztą aplikacje lokalne w ogóle. Poczta która nigdy nie została wysłana, aktualizacja która nigdy nie wyszła. 

Aplikacje stały się tak wygodne że nie czekają dzisiaj na zakończenie operacji, a co gorsza, z powodu mody nie potrafią ponawiać wysyłania żądań w żaden sposób. Jak tylko znajdą użytkownika w okolicach windy, garażu, metra, to pierwszy problem, to będzie ostatni problem jaki Twój e-mail lub status zobaczą. Większość aplikacji jest po prostu źle zaprojektowanych.  Żegnaj aplikacjo mobilna WordPress. Nigdy się nie lubiliśmy.

Na tle większości fatalnych, niedopracowanych i w ogóle nie przemyślanych aplikacji mamy przeglądarki internetowe które są znacznie znacznie lepsze w ponawianiu statusów, a także w dowożeniu ich w pierwszej kolejności. Nie dają fałszywego poczucia skończenia pracy, powiadomienia partnera, aktualizacji statusu. Wyświetlają niezaprzeczalne 404 lub 500 dając choć możliwość wściekania się tym, którzy non stop pracują w trybach online/offline nawet jeśli korzystają z 3/4 operatorów (jednocześnie!)