instagram

Arabski model rodziny

Statystycznie jeśli model Arabski się sprawdza lepiej niż Europejski pod względem dzietności, oznacza to iż w kolejnych latach Arabów będzie coraz więcej aniżeli Europejczyków.

Jeżeli w każdej kulturze jest promil terrorystów, to oznacza, że będzie więcej islamskich terrorystów w krajach europejskich, aniżeli europejskich terrorystów w krajach arabskich. Prawidłowość wynika wyłącznie z faktu że arabskie społeczeństwa są liczniejsze niż europejskie i zakładając utrzymanie się trendów populacji będą nadal coraz liczniejsze idąc naprzód.

Postulaty aby nie wpuszczać imigrantów z krajów arabskich do europy były aktualne dekady temu, kiedy ludzie na świecie byli mniej mobilni, samochód kosztował tyle że trzeba było na niego zbierać, a bilet na samolot był dla wybranych. Dzisiaj nie ma możliwości zatrzymać tych, którzy chcą przekraczać granicę, a w szczególności nie ma takiej możliwości Europa, w której istnieje tak wiele państw, z tak wieloma lotniskami, autostradami i portami, a na każdego mieszkańca przypada ponad trzech wyznawców islamu.

Po prostu jest za późno na anachroniczne postulaty. Możemy jedynie się bawić póki trwa bal, zajmować się kotami zamiast rodzić dzieci. Nie powinniśmy jednak dziwić się czemu na świecie jest coraz więcej ludzi o innej kulturze od naszej, innego światopoglądu lub wyznania, albo nawet innej moralności niż ta, do której się przyzwyczailiśmy – w tym ludzi po prostu złych według wszelkich standardów. Ludzi którzy gardzą naszą kulturą i próbują odcisnąć na niej złe piętno również będzie coraz więcej, bo nasza kultura wymiera – fizycznie się kurczy się na naszych oczach w dramatycznie szybki sposób.