instagram

Dlaczego tak wielu się nie szczepi

W Internecie jest milion teorii dlaczego szczepienia miały być szkodliwe jednak z własnych obserwacji i rozeznania wiem na pewno że chodzi o to że większość ludzi zwyczajnie boi się strzykawki.

Wszystkie te teorie jakie ludzie tworzą albo powtarzają najczęściej mają na celu dorobienie jakiejś głupawej teorii, bo nawet najgłupsza nie jest tak głupia jak dorosły człowiek który boi się strzykawki. Jakby jednak złapać jakiegoś dorosłego anty-szczepionkowca i tak naprawdę z nim porozmawiać, okazałoby się że chodzi o to że tak naprawdę jest pięciolatkiem który zwyczajnie boi się reakcji pielęgniarki która musiałaby oglądać zawodzenie dorosłego człowieka.

Ponieważ tak wielu dorosłych naprawdę ma pięć lat, dorośli rozgrywają ich również na przykład w pracy antagonizując wzajemnie, wymuszając donoszenie na siebie i przerzucanie się winą. Dorośli manipulują dużą częścią głosujących obiecując niemożliwe rzeczy i wykorzystując dziecinną naiwność wielu pełnoletnich dzieci. Podobnie media, które sprawnie rozdzielają pełnoletnich małoletnich z zawartością portfeli wzamian za bezwartościowe paciorki.