instagram

Francuscy terroryści

Chyba padnę ze śmiechu, jeszcze wczoraj myślałem że to jest news jednego dnia, ale dzisiaj okazało się że tak wcale nie jest: radio powtarza ten news co 2-3 godziny.

Chodzi bowiem o Francuza, który przyjechał do Polski do swojej znajomej (co podobno sprawdzono jako prawdziwe), zatrzymał się w hotelu pod prawdziwym nazwiskiem, dokumenty (podobno) w porządku. Pech chciał że został zatrzymany przez ABW na gorącym uczynku… fotografowania w pobliżu instalacji gazowej (gdzieś w Polsce). Rzecznik krajowy ABW przyznała wprawdzie że nie jest to wbrew prawu, ale polska Policja zadecydowała że Francuz będzie odpowiadał za terroryzm.

Amerykanie już podobno zażądali wydania Francuza celem osadzenia i przesłuchania w bazie Guantanamo, ale polska prokuratura zadecydowała o osadzeniu człowieka w areszcie tymczasowym i aresztowaniu na 3 miesiące…. hahahha. Kupa śmiechu, oczywiście możemy sobie powiedzieć że nie wiemy wszystkiego, to zawsze możemy sobie powiedzieć, a co więcej: możemy powiedzieć że służbom takim jak ABW z zasady obywatel powinien ufać. Ja jednak powiem tak: mówię to od wielu miesięcy, byćmoże już od ponad roku: PARANOJA SIĘ NAKRĘCA.

Pozdrawiam wszystkich którzy od co najmniej tak długiego czasu twierdzą podobnie, i tych którzy wiwatowali na filmie Moora, i tych którzy wiedzą CO JA FOTOGRAFUJĘ (i wiedzą że choć zdjęcia nieciekawe, ja je zachowuję). W załączeniu zdjęcie budynku Sądu Okręgowego w Szczecinie przy ul. Małopolskiej wykonane w ubiegłą niedzielę (budynek sąsiaduje z ABW O/Szczecin).