instagram

Jak przekonać do szczepień

Szybko. Nie można nikogo zmuszać do szczepienia. Nie można nikomu nakładać ograniczeń. Można anulować ubezpieczenie zdrowotne.

Dziesiątki tysięcy ludzi nie mogą się leczyć, bo szpitale muszą mieć miejsce dla chorych covidowych. Część z nich z tego powodu umrze. Nie rozumiem, jak minister zdrowia i ci, co nad nim stoją, mogą jeszcze spoglądać w lustro nie robiąc nic, a jedno z możliwych rozwiązań problemu wydaje się całkiem proste, jeśli tylko wprowadzimy dodatkowe wymagania do ubezpieczenia AC.

Analogicznie już dzisiaj jeśli chcesz mieć ubezpieczenie AC, musisz dbać o stan auta jak z dnia ubezpieczenia, trzymać w zapasie drugą parę kluczyków. Ubezpieczenie udzielane jest pod wieloma warunkami. Jeśli odmawiasz spełnienia warunków, odmawia się ubezpieczenia. Podobnie z ubezpieczeniem w podróży. Musisz zakładać kask jeśli jest przydatny i chcesz mieć ubezpieczenie – tabela warunków jest bardzo długa. Nałożenie obowiązku szczepienia zainteresowanym ubezpieczeniem zdrowotnym jest niewygórowanym wymaganiem.