instagram

Karta w lesie

Białoruś otwiera kolejne połączenia i ruch bezwizowy z Iranem, Irakiem, Syrią… Łukaszenka mówi że potrzebuje pieniędzy żeby to zatrzymać, a jednocześnie wie doskonale że Polacy boją się uchodźców bardziej niż pedofili – a zatem z tego powodu Polska kompletnie nie poradzi sobie z obowiązkiem przyjmowania uchodźców i zapewnienia im schronienia. Pytanie jak długo Putin będzie bezczynnie przyglądał się naruszaniu granic Białorusi przez polskie wojsko, a kiedy zdecyduje się na obronę rosyjskojęzycznej społeczności w Polsce – tak jak bronił jej zajmując Ukrainę.

Tymczasem polscy pogranicznicy znaleźli zdjęcia bojówek islamskich … na maleńkiej karcie micro-SD porzuconej w lesie najpewniej przez imigranta gdzieś na trawie lub liściu :-) Policja która nie potrafi znaleźć roweru w małym mieście nagle znajduje kartę micro SD w wielkim lesie, którą ktoś wyjmuje z telefonu żeby zostawić na trawie? Ja widziałem jak pracuje policja wydobywając zdjęcia z nośników które potem się okazało że zostały zgrane z “pomylonego” nośnika. Co więcej, osobiście udowodniłem i udowodniłem fałszowanie dokumentacji zdjęciowej pozyskanej za pomocą takich “technik operacyjnych”. Nie brałbym tego co znaleziono na kartach zbyt poważnie.

Kto nie dowierza, mógł zobaczyć trzech przedstawicieli rządu stojących na konferencji i omawia znalezione zdjęcia, na których uchodźca kopuluje z krową, a nasza Ojczyzna jest w zagrożeniu. Czy to może odcinek nowego sezonu Black Mirror? Jak podaje Oko Press, obsceniczne zdjęcie z krową okazało się kadrem z dostępnego od lat w Internecie filmu z… klaczą. To jest kolejny odcinek Gangu Olsena. W każdej dziedzinie.