Może ja jestem bardziej wydawcą, w końcu publikuje od tak dawna dwmokratyzujac produktywność, albo produkując demokratyzację
Bez kategorii
Może ja jestem bardziej wydawcą, w końcu publikuje od tak dawna dwmokratyzujac produktywność, albo produkując demokratyzację