instagram

Matematyki nie oszukamy

Statystycznie jeśli model Arabski się sprawdza lepiej niż Europejski pod względem dzietności, oznacza to iż Arabów jest obecnie, albo wkrótce będzie coraz więcej aniżeli Europejczyków.

Jeżeli w każdej kulturze jest promil terrorystów, to oznacza, że będzie więcej islamskich terrorystów w krajach europejskich, aniżeli europejskich terrorystów w krajach arabskich.

Postulaty aby nie wpuszczać imigrantów z krajów arabskich do europy były aktualne dekady temu, kiedy ludzie na świecie byli mniej mobilni. Dzisiaj każdy, również ktoś o niecnych zamiarach może wjechać do Polski o każdej porze dnia i nocy nie informując nikogo.

Każdy kto żyje mentalnie w obecnym świecie wie doskonale, że nie ma możliwości zatrzymać tych, którzy chcą przekraczać granicę, a w szczególności nie ma takiej możliwości Europa, w której na każdego mieszkańca przypada 3 ponad trzech wyznawców islamu.

Po prostu jest za późno na anachroniczne postulaty. Możemy jedynie się bawić póki trwa bal, zajmować się kotami zamiast dziećmi, ale matematyki nie oszukamy.