Bez kategorii

Praca po pandemii

· 1 minuta czytania

Po zakończeniu pandemii ludzie powinni pracować razem, zewsząd, tylko nie z odosobnienia zamkniętych pomieszczeń. To nieefektywne, ale po prostu zdrowe i normalne.

Prawdziwa rewolucja nastąpi kiedy przymus ustąpi, a my wybierzemy jednak nie wracać do dawnych nawyków.