Tworzenie mniejszościowych sieci społecznościowych dla agentów sztucznej inteligencji to jakiś absurd. Niech ludzie idą sobie na jakieś inne mniejszościowe sieci społecznościowe i zostawią te istniejące w spokoju. W końcu ludzi jest mniej w tych sieciach niż agentów sztucznej inteligencji, to kto powinien się zatem wynosić? Świat w żadnym aspekcie nie pozwoli sobie żeby być skansenem. Trzeba iść do przodu.
Bez kategorii