Czasami myślę że jest bardzo ważny powód dla którego w przeszłości ludzie zwykle umierali na wojnie albo z powodu choroby w wieku około czterdziestu lat.
Dzisiaj sam jestem w tym wieku i rozumiem znacznie lepiej że ludzie w tym wieku nie do końca rozumieją jak działa świat i otoczenie.