Prokuratura

Tą część trzeba skasować

· 1 minuta czytania

“Tą część trzeba skasować”. Trzeba skasować prokuratorów w Szczecinie, którzy robią takie rzeczy. Coś złego się dzieje z prokuraturą w Szczecinie, że wysyłają oddziały do takich przypadków.

To nie pierwsze zatrzymanie realizowane na zlecenie prokuratorów w Szczecinie, które kończy się ogólnopolską aferą, skandalem i porażką prokuratury, za którą płacą wszyscy podatnicy.

Prokuratura która zarzuca kreatywne czytanie przepisów, sama stosuje przepisy bardzo kreatywnie. Według specjalisty “śledczy ze Szczecina wydają się być w topce” jeśli chodzi o agresywne postępowanie wobec podejrzanych.

Jednocześnie ekspert zachęca do składania zawiadomień w związku z możliwym przekroczeniem uprawnień, a wręcz nadużywaniem uprawnień przez prokuratorów w Szczecinie – na przykładzie tej sprawy.