instagram

TaskBeat

TaskBeat wraca w dobre ręce, ale nigdy już nie wróci do Polski, ponieważ usługa nigdy nie była żadną usługą publiczną, ale prywatną własnością. Spokojnie przygotowałem się na to, że w efekcie powyższego oświadczenia zazdrośni urzędnicy wyślą kilka wozów policji, a posłuszny prokurator przygotuje akt oskarżenia. Kiedy urzędnicy się zorientują, przygotują odwet na ten post, a ja będę musiał poprosić was o pomoc i obronę słusznej sprawy.

Urzędnicy nie będą decydowali o narodowości startupów, ani o ich położeniu, a tym bardziej nie będą decydować o tym w drodze decyzji administracyjnych ani postępowań prokuratorskich, jakich spodziewam się w przyszłości, co będzie świadczyć iż zostały wszczęte w odwecie za zgodne z prawem i prawomocnie zatwierdzone wyprzedanie majątku prywatnego, a nie państwowego.

Własność istniała przed państwem i to nie państwo ma prymat nad własnością, tylko własność nad państwem. Próby wywrócenia porządku groźbami postępowania karnego w celu odwrócenia prywatnych decyzji są niedopuszczalne. To sprawa kluczowa dla sporu o własność prywatną, a gospodarkę narodową. Jeżeli ktoś uważa że projekt powinien pozostać w Polsce z jakichkolwiek wydumanych powodów, powinien złożyć ofertę za pośrednictwem inwestora, a nie prokuratora.

Przy tej okazji chciałem podziękować kilku osobom, w tym bardzo wspierającej rodzinie, i kilku bardzo zdolnym prawnikom – których nie wymienię z imienia i nazwiska. Za ten sukces należy jednak podziękować Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., w tym w szczególności prezes Magdalenie Kotnis. W nowym roku pojawi się więcej nowości, oglądaj na stronie zarządzanie projektami.