Błaszczak ostrzega iż opozycjoniści “za pomocą ulicy i zagranicy dążą do zmiany wyniku wyborczego”. Dokładnie tak! To miał być jakiś zarzut?
Bez kategorii
Błaszczak ostrzega iż opozycjoniści “za pomocą ulicy i zagranicy dążą do zmiany wyniku wyborczego”. Dokładnie tak! To miał być jakiś zarzut?