Polska zawsze była liderem, jeśli chodzi o wzrost gospodarczy. Coraz więcej pracowników pracuje na więcej niż jeden etat. W związku z tym powszechną praktyką jest branie zwolnienia lekarskiego w jednym etacie, żeby móc pracować na innym etacie. Prawo na to pozwala, a są nadal pewne obszary które pozostają niedostosowane.
Przepisy zwiększające wzrost gospodarczy w takiej sytuacji i umożliwiające taką formę dalszego rozwoju dla pracowników pojawią się jednak dopiero w nowym roku.
