instagram

Obywatel kapitał

Kapitał i własność to osoba która ma takie same prawa jak każda inna osoba. Jest członkiem naszego społeczeństwa.

Powszechnie wiadomo że kapitał reprezentuje własność. Niewiele osób jednak wie, że obywatel kapitał ma swoje prawa i wolności. Obywatel kapitał ma prawo do obrony swojego dobrego imienia. Nie można go pozbawiać wolności czy zabraniać prowadzenia działalności gospodarczej.

Obywatel kapitał w większości krajów jest nawet lepszym obywatelem niż większość obywateli danego kraju. Poczynając od tego że obywatel kapitał może być wielonarodowy, zawsze powołuje się na równość wobec prawa i płaci podatek liniowy. Tam gdzie obywatele płacą podatki progresywne – niezgodnie z zasadą iż każdy jest równy wobec prawa, zróżnicowanie podatków dotyczy wszystkich ale stawka uzależniona jest od wysokości dochodu, tam obywatel kapitał zawsze płaci podatek typu CIT z poszanowaniem prawa iż każda korporacja płaci ten podatek w tej samej wysokości.

Korporacja płaci liniowe niskie podatki niezależnie od dochodu. Dochody z kapitału są większe niż dochody z pracy zatem obywatel kapitał mnoży kapitał szybciej niż pomnażają go inni obywatele. Jakkolwiek ciężko byś pracował, i tak szybciej bogacić się będą bogaci. Choćbyś ciężko pracowała, ci faceci, którzy pieniądze odziedziczyli po swoich rodzicach, i tak będą zarabiać więcej od ciebie. I dzieje się tak już od wieków